شرکت دلند، از جمله شرکت‌های تولیدی معتبر است که در زمینه‌ های گوناگونی فعالیت دارد و محصولات مختلفی را به بازار عرضه می‌ نماید. برای مثال شرکت دلند در حوزه تولیدات صنایع الکتریکی از به نام‌ترین شرکت‌ های تولید کننده کلید و پریز به شمار می‌رود. کلید و پریزهای دلند در دو نوع توکار و روکار عرضه می‌شوند و همچنین از مدل‌ ها و رنگ‌ های متنوعی نیز برخوردارند. از طرف دیگر این شرکت در زمینه تولید مواد غذایی کنسروی مانند رب دلند نیز فعالیت دارد.

پیشینه شرکت صنایع دلند

مدیریت این شرکت توانسته در همان برهه عنوان واحد نمونه سال را به صورت پی در پی و به مدت چهار سال، در سال‌های 66 تا 69 از شرکت ملی استاندارد کسب نماید. صنایع دلند الکتریک هم‌ اینک نیز از جمله واحدهای نمونه صنعتی در زمینه تولید کلید و پریز به شمار می‌رود و در استان گلستان واقع شده است. علاوه بر این در زمینه صادرات محصول به سراسر دنیا نیز شرکت دلند سابقه درخشانی دارد و در بسیاری از کشورهای آسیایی، افریقایی و حتی اروپایی نامی آشنا در این صنعت محسوب می‌گردد.

کیفیت محصولات دلند

در واقع تولید محصولی درجه یک در کارخانه‌ جات دلند بی شک نتیجه این دقت و همچنین به کارگیری آخرین تکنولوژی‌ های روز جهان در پروسه تولید می‌باشد. از همین رو برند دلند تاکنون توانسته است علاوه بر نشان استاندارد ملی در زمینه تولیدات خود به ویژه تولیدات صنایع الکتریکی استانداردهای معتبر دیگری مانند استاندارد یورو را نیز کسب نماید.

برای مشاهده محصولات دلند در فروشگاه اینترنتی دریای نور ، کلیک کنید